Vyhledat na webu

Hloupost bučí. Moderátoři vs. prezident Klaus a premiér Mečiar

Neuvěřitelná ostuda v televizní debatě k výročí rozdělení Československa. Ve vile Tugendhat v Brně. Proti 80 letým pánům útočila arogance a hloupost. Moderátoři a dramaturgie pořadu předvedla diletantský výkon. Trapná situace pro všechny.

Podělte se o Modrého jelena

4 komentáře: “Hloupost bučí. Moderátoři vs. prezident Klaus a premiér Mečiar”

  1. Petře, to bylo klasické školení mužstva. Jak mediální trhovci vychovávají diváky a hlavně generace, které tehdy ještě nebyly na světě a vědí houby. Inu neomarxistický VUML ve Slovenské a České televizi funguje.

    • Ano, patřím mezi Klausovy obdivovatele již dvě desítky let i více, a pravda je taková, že pokud mluví v ČT, nebo i jinde v oficiální TV, je tam připraveno “dehonestační prostředí”, prezidenta nenechají domluvit , natož pak vysvětlovat, cpou do něj otázky na neexistující skutečnosti, na fabulace, které by nikdo jiný nevykonstruoval a tudíž se na ně nedá ani věcně reagovat…..hrůza. I jeho fotografie zachycují pokud mohou v nějaké nelichotivé pozici, a co pak napíší o tom rozhovoru do novin, to už vůbec ……..sledovat se to už nedá.

  2. Jako u všech profesí , hlupáctví se nevyhnulo ani moderátorům či moderátorkám. A ta neúcta je do očí bijící. Je potřeba si brát reference a vybírat si účast v diskusích. Je to mor. Ta všeobjímající hloupost. Vzdělání už nemá váhu ani autoritu. Prostě mizí.
    Ale p. Bohuši. Ty Vaše doprovodné komentáře. To je jiná liga. Trefné, úsporné, přesné, informativní, klidné a spatra ! To člověka baví. A zajímá. Tomu se říká profesionalita. Díky za ni a za závan zdravého rozumu , Vám vlastním. Držte se !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtyři × tři =