Vyhledat na webu

Druhá posilovací dávka. Co s tím?

Nejasnosti kolem stejné písničky. Ministerstvo zdravotnictví oznámilo vynikající kampaň na čtvrtou tečku. Vážná smrtelná nemoc. Drakonická opatření neměla žádný větší efekt. Kdo bude za ně zodpovědný? Nejdeme cestou pseudozemí? Proč Česká televize kýve na všechno, co jí ministerstvo řekne? Kde jsou všichni odborníci?

Podělte se o Modrého jelena

20 komentářů: “Druhá posilovací dávka. Co s tím?”

 1. Věřme, že jednou se tito lidé budou zodpovídat za genocidu a ze zločinu proti lidskosti. Je to likvidace všech občanů, kteří mají možnost si pustit jen svatou bednu, často jde o starší občany. Dalo by se uvažovat, jestli to není po desetiletí vyhlížená důchodová reforma.

 2. Ve školce jsme často říkali “Jseš blbej nebo navedenej?” A tuto otázku si poslední 2 roky pokládám často. Zajímal by mě názor psychologa. Takový Válek byl (zřejmě Aspenem) vybraný do funkce ministra s příslibem, že bude plnit cíle WEF. Ale co takový Pískala nebo ten redaktůrek? Je to agent Pfizeru nebo je tak zblblý, že má v sobě už 4. dávku? Možná obojí. Teď jsem slyšel rozhovor s poradcem ideologa Klause Swaba, který veřejně prohlašuje, že drtivou většinu populace nepotřebujeme-viz dole. A nic. Žádná reakce.
  Jak to že lidi řeší “dávky” a roušky a neřeší příčinu, kde se ten údajný virus vlastně pořád bere. Co když ho ve svých buňkách kultivují a mutují právě ti, co dostávají do těla instrukci mRNA k výrobě spikeproteinu?
  Informací kolem té genocidy bylo sděleno spousta. Kdo to nechápe, tak toho už pozdravuje Darwin.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/drtivou-vetsinu-populace-proste-nepotrebujeme-hlavni-poradce-svetoveho-ekonomickeho-fora/#commentwrapper

 3. profesorka Říhová doporučila protilátky a svého lékaře – ne očkování v tělocvičně

 4. Závěr je pro mě jasný. Výrobci a propagátoři vakcinace lidstva se léta netají názory na tzv. přelidněnost planety, aby prý běžel tzv. udržitelný růst. Západní anglosaský systém je však po několik století v módu dracování, aby se jeho elity měly dobře a dosáhly jedinečné mocenské síly v globálním měřítku (vize antikristovská). Nyní už není kde drancovat a část světa se navíc vzepřela. Tak se rozhodli urychlit proces odchodu starších generací, a jak to nejlépe navléci než dojemnou “starostí” o jejich zdraví. Další věcí bude jistě zneplodnění mladších generací. Jsou to obyčejní zločinci a psychopaté.

  • Ano, je to zoufalá snaha bankovních lichvářů (a nejsou to jen sionisté a chazaři) udržet si svůj nástroj moci – jimi ovládaný měnový systém tzv. částečných rezerv. Od 70 let, kdy Nixon zrušil fixaci dolaru ke zlatu, si neomezeně ze vzduchu vyráběli peníze a za ně (resp. za dluhopisy) skupují světový majetek, korumpují politiky a veřejné osoby. Ale úrokové sazby drží stále dole, aby hodnota rezervní měny nedevalvovala. Jenomže před 2 lety narazili na limit záporných úrokových sazeb. Takže aby zabránili runu na banky a udrželi se dál u moci, musí nejdříve vytvořit katastrofy, které způsobí finanční zátěž, bankroty veřejných financí a bankroty společností. Viníkem nebudou oni, ale pandemie, klima, války … na kterých se navíc ještě napakují a lacino skoupí všechny společnosti do svých fondů Vanguard apod. Poté musí poskytnout řešení v podobě výzvy převést rychle padající měnu do bezpečného centralizovaného blockchainu, který navíc zrovna zázrakem poroste. (BTC byl test odolnosti blockchainu)
   Jenomže to nebude zadarmo. Lidí pro takovou transakci musí být mnohem méně, jinak je hyperinflace neudržitelná i v příp. digit. měny. Takže podstatnou část musí pozabíjet a zbytku nasadit okovy a omezit utrácení. Jedině tak se ten pád zkrotí. A pokud vovce na tu hru přistoupí, pak je s námi konec. Ale já spíš věřím, že se to nezdaří.

 5. Ještě jednou. P. Bohuš – díky , opravdu díky Vám za profesionální přístup k daným problematikám a vnášení zdravého rozumu do těch všech nesmyslů a jak říkáte – iracionálních faktů. Člověk neví, jestli se tomu má smát , nebo plakat. Takoví kluci nám tady povídají ty svoje naučené , ničím nepotvrzené fráze a manipulují s diváky . Za naše peníze !! Konec !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

tři + 10 =