Vyhledat na webu

Dezinformátoři vydělávají statisíce. Kolik redaktoři ČT

Spojuje je neúspěch. Natáčení videí. Šíření dezinformací. Peníze jim posílají senioři, invalidní důchodci, lidé, kteří mají hluboko do kapsy. Malíř pokojů v exekucích. Hlásná trouba. Neumějí zhmotnit politické ambice. Stylizují se do rolí zachránců národa a vlastenců. Kdo stojí na straně našeho nepřítele. Kdo je náš nepřítel?

Podělte se o Modrého jelena

22 komentářů: “Dezinformátoři vydělávají statisíce. Kolik redaktoři ČT”

 1. Díky, pěkná investigativa. Jo, jsme zpátky před rokem ’89, alespoň ideologicky a morálně určitě. Pokud výše zmínění, jsou dezinformátoři nebo agenti RF, pak redaktoři ČT už ani nejsou lidé, ale jen roboti.

  • Nevím :-). Modrému jelenovi postupně přichází, ale já osobně do něj vložil několikanásobně více peněz :-), webové stránky, technika, zvuk, světlo, stativy, kamera, střihový program, NTB na střih a podobně, o času a práci nemluvím. Nezačal jsem to dělat pro peníze a ani to nedělám pro peníze, ale pro naši společnou budoucnost. Cením si vzájemné pomoci a jsem naplněný nadějí, když vidím solidaritu neznámých lidí, je to závazek tu práci dělat a dělat ji, jak nejlépe umím.

 2. Moc pěkná a poučná reportáž. Musím se přiznat, že sama někdy unáhleně posuzuji lidi a jejich počínání. Moje dcera mě neustále upozorňuje na totéž, o čem jste mluvil. Znáš toho člověka osobně, co víš o jeho životě a pohnutkách ? I když senior, stále se učím a jsem na sebe pyšná, že jsem pochopila (snad správně) dost věcí. A jsem moc ráda, že existují lidé jako vy, protože mi otevíráte další a další dveře k poznávání.

 3. Dobrý den. Konečně jeden novinář, kterého si můžu vážit a ne nějaká rychlokvaška opisující automatické překlady ze zahraničí. Pravda je omamná květina, jak zpívají klasici a lež někdy oběhne půl světa než ji pravda doběhne, abych použil známé citáty. Vaše “Karma je zdarma” mě sic trochu překvapila, ale nelze mi, než souhlasit. Děkuji za Vaši práci analýz myšlenek (pardon) řeči redaktorů a za čas, co jsem strávil na Vašem kanále.

 4. Predevsi je potreba si uvedomit, ze 95% zprav na CT24 je pouze PREVZATO/PRELOZENO z jinych medii (vetsina CTK od ktere clanky musi nakupovat + zahranicni deniky)

 5. Zdravím,jsem mile překvapen že novinář ,který kdysi působil v tomto mediálním “matrixu” nyní uvádí jak se věci mají a děkuji za vaši práci.(:
  Ono rozdělení,polarizace společnosti ,nedělá pouze ČT/ČRo../ ale obecně média hl.proudu a hlavně je to nediílnou součástí našeho systému politické nezodpovědnosti,pod rouškou demo-kracie,plurality,rovnosti,svobod…střetu pol.idejí-Babiš-antibabiš,tj teze-antiteze=syntéza,2 protipoly téhož,ve vysledku ten sám pes”Válka dole ,klid nahoře”,vy se hádejte a my vám budeme vládnout za kulisou,a rozdělený národ se nejlépe steruje”divide et impera” to je stará metoda,vše pod rouškou dobra,EU hodnot,či nezávislosti médií…(: geniální systém ale né poro nás… roman

 6. Česká televize u mě definitivně skončila během presidentských voleb, kdy jako “nezávislé médium”, za nějž se stále vydává, vedla otevřenou kampaň ve prospěch jednoho kandidáta, a současně velmi útočnou a urážlivou kampaň v neprospěch jeho soupeře. A považuji za vcelku zajímavé, že tím dokázala rozdělit národ na své uctívače a kritiky.
  Závěrem nelze nevzpomenout pana Soukupa, který o ČT opakovaně zveřejňoval volně dostupné informace, čímž se dostal do hledáčku hejtrů nejen televizních…. To samo o sobě poslalo slavnou veřejnoprávní televizi do společnosti totalitních firem, jež namísto dialogu vždy volí násilí. Ono totiž veřejně a otevřeně vysvětlit divákovi, v čem se pan Soukup mýlí, je moc práce. A navíc to objektivně moc nejde.
  Děkuji za vaši umírněnost.

  • Děkuji za povzbuzující slova. Média oficiálního proudu nejsou médii, ale propagandistickými nástroji. Bohužel. Naštěstí se vedle nich rodí alternativa, která jednou bude mainstreamem. Seriózním, zodpovědným. Mějte se hezky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + čtyři =