Vyhledat na webu

Co vy tady, pane Rajchle?

Jindřich Rajchl po půl roce výzev. V pořadu Marie Bastlové. Ptám se já, Seznam zprávy.

Podělte se o Modrého jelena

57 komentářů: “Co vy tady, pane Rajchle?”

  • Soudružka se na něco ptala? Kohn, vono se zdá, že tenhle Srenam je v soutěži, které z médií splní požadavky protektorátního vysílání.

   • Neskutečná redaktorka, gestapačka, každý z nás si udělat úsudek. Víme oč jí šlo.

    • Je skvělá. Zapomněla pana Reichla nechat mluvit. Skoda, že neposlouchá. Opět papouskovani názoru politiku, pokus o diskreditaci a podsouvání proruskosti a dezolatstvi. Neměla by média začít být nestranna a korektní? Toto byla ubohost. Njn.. Vláda si sedí na své neodvolanosti a schválí si cokoli. Možná by to chtělo už proti vládě zakročit francouzským přístupem. Redaktorka je zřejmě podporovatelkou téměř nevolenych stran, které usedly na ministerska křesla a jejich výsledky byly na hraně vstupu do parlamentu.

   • Prostě skvěle rozebráno.Po tomhle výkonu paní moderátorky,snad její maličkost už nemůže bez kulichu a černých brejliček mezi lidičky.A když se na sebe bude dívat ze záznamu,tak bude nutné mít připravenou jednu tabletku Endiaronu proti po….í.Pardon to těžko.Endiaron je již nedostatkové léčivo:-) Pěkný den všem.

     • Pan Rajchl má můj obdiv, tohle štěkání vydržet je úžasný výkon. Ta paní se nedá poslouchat, štěká a štěká a štěká a plive svůj jed.
      Pane Bohuši, Váš komentář je luxusní:).

   • To nebyla diskuze, to byl rozhovor plný povýšenosti a arogance a pohrdání. Bohužel toto je dnešní běžný postoj nadřízených vůči podřízeným. Pane Klausi co jste s touto společností udělal? Tak tohle jsme opravdu nechtěli. Jak je Vám, když se rozhlédnete? Takhle jste naučil žít tuto společnost Vy a národ Vám tolik věřil. Ty klíče, kterými jsem před 34 lety cinkala, hazim do kánalu a za tuto společnost se hluboce stydím!!! Tohle jsme dopustili, ale tohle jsme nechtěli!!! Nás jste přivázali k práci a slibovali hory doly a my makali, makali, chudli a chudli. Dnes jsme ti sedření, slušní, hlupáci, kterym jste ukradli i ty důchody!!! Naše děti jste nám “zabavili” a vychovali z nich generaci arogantních sobců!!! Paní redaktorka to v barvách předvedla a neni sama, stači pustit Českou televizi!!!

 1. 😁😁😁 to jsem se pobavil, díky👍
  Pan Rajchl je patrně masochista. Kdyby mlčel, vyšlo by to nastejno.
  Po každé otázce by stačilo, kdyby jen řekl „to říkáte vy“ a na to by ona hned zase spustila kulomet.
  Trapárna, která přesně charakterizuje mravní a kulturní bídu dnešní společnosti. Cokoliv se objeví v médiích musí být jen nadsázka, parodie a sprostota.
  Kdyby blázen uměl mlčeti, při mudrcích mohl by seděti.
  Vola za rohy a člověka za jazyk lapají.

  • Nejsem zvyklá se hrubě vyjadřovat, ale teď musím ,je to neskutečná 🐮. Pana Rajchla obdivuji, jak ustál tenhle rozhovor. Já jsem to chtěla vypnout, nedala se poslouchat.

  • Pan Rajchl je super člověk
   A tady ta ženská by měla jít za roh a nafackovat si.

   Za Jindrou stojí plno Čechů. Zato za Fialou tím parchantem stojí pár lidí
   Moderátorka se chce zalíbit těm debilům co vládnou teď.
   Ale Jindra půjde na Hrad a potom ty náno půjdeš do továrny. !!!!!?

 2. Tyhle svazačky vždy vše hrotí a pak se bojí odhalení jak plytkými motivy se ve svém životě řídí. Seznam je žumpa a dělají vše proto, aby to pochopil každý.

 3. Jak to, že je ta paní tak zrychlená? To přece není normální, ani profesionální.
  Neuvěřitelná agrese ze strany paní Bastlové. Takový rozhovor by mohla vést každá klimakterická hysterka!

 4. Tak tento “rozhovor” je klasická ukázka tzv. agresivní komunikace. Toto není profesionální přístup, paní nevykonává své povolání správně.

 5. Být na místě pana Rajchla, nebyl bych tak slušný a neukončoval bych svoje slova v momentě, kdy tahle uječená, arogantní, namyšlená, nevychovaná, naprogramovaná a nekompetentní hysterka začne mluvit ty svoje “jedovaté” lži, manipulace a útočné naaranžované floskule, které absolutně nemají vypovídající hodnotu. Tohle je obraz současných mainstreamových medií, neetických “novinářů”. Zbytečný pořad, který nám nic neřekl, nic z toho, co mělo být jeho základem. Diskuze? Ani náhodou. Pane Bohuši, děkuji za rozbor ukázky libtardí logiky, která nemá zájem o získání pravdy a objasnění postoje někoho, kdo má svůj názor, svoji vizi pro občany, kteří chtějí mít přehled pro příští volby. Tohle přece nepotřebují tihle “zpravodajové jediného správného názoru”. Jejich jediným cílem je zašlapat takové, kteří chtějí dobro pro občany. Ono se jim to vrátí. Věřím, že brzy.

  • Přesně řečeno. Před panem Rajchlem hluboce smekám. Snad nikdo jiný by nedokázal tak obdivuhodně udržet nervy na uzdě s takovouto manipulativní pětiaktivistkou na druhé straně stolu.

 6. Kdysi jsem si myslela, že je Seznam žumpa, dnes jsem to přehodnotila, žumpa proti tomuto je jako studánka v lese 😀

 7. Slečna Bastlová a její pořád Ptám se já a odpověď mě nezajímá. Potřebuje tam vůbec nějakého hosta? Dá se předpokládat, že si vše dělá sama.

  • Paní Bastlová opakuje panu Rajchlovi: “Jak říkám, budete se divit.” Divím se i já, jak se může moderátorka takto chovat. A jak je možné, že okamžitě nebyl její pořad zrušen a ona vyhozena s vysokou pokutou a povinností se p. Rajchlovi, ale i nám divákům, veřejně omluvit. Tohle její agresivní vystoupení je netolerovatelné. Navíc na konci vypadala, že je nejen spokojená, ale přímo uspokojená svým výkonem. Možná i duševní nemoc? Uvědomuje si vůbec co za morální bahno a neprofesionalitu předvedla?

 8. Paní Bastlová nikdy nemůže dohnat svůj sociální deficit agresivitou a hlasitostí. Je to jen taková ukřičená pavlačová drbna, která se chce konfrontovat.

  • Ukázka mravní bídy společnosti.
   Redaktorka je zlá, arogantní, nezná pravidla slušnosti.Rozhovor je ubohý, pan Rajchl nemůže ani dokončit větu…

 9. Proč si ta hysterická, nevychovaná a hádavá ženština vůbec zve hosty? Nestačilo by, aby si tam dala obrázek “nepřítele”,pak ho seřvala, zfackovala, poplivala, roztrhala a rozdupala a kousky papíru vyházela z okna a pak ještě chvíli vzteky křičela?

  • Ano, máte naprostou pravdu a pro hosta i diváky by to určitě bylo menší trauma. Ta paní mě děsí.

 10. I když je blbá jak kadibouda na hnojišti, jedno se jí musí nechat. Věc kterou předvedla věru dokonale. Odpovídat na své otázky a dokonce tak, že jim sama věřila. Ona tam vlastně ani pana Rajchla nepotřebovala. “Já mám pravdu a vaše komentáře nejsou na pořadu dne.”
  Václav Moravec z ČT je proti této blbce “Redaktor s lidskou tváří”.

 11. Rajchl je kontrolovaná opozice. Bastlová je psychicky nevyrovnaná aktivistka, která si hraje na novinářku (nic zvláštního v dnešní době). A teď si vyberte. Nejlepší bude nevěnovat tomuto divadlu pozornost.

  • Pokud to mělo být od Seznamu P.R. pro řízenou opozici, pak by to byl dokonalý herecký výkon. Ale obávám se, že to tak není. Když vidím její řeč těla, grimasy a hroznou úpornost, tak bych řekl, že to žádné divadlo nebylo, ale že ta čarodejnice je jenom obyčejně hloupá, hysterická a sebestředná. Chudák její chlap, pokud vůbec nějakého má.

   • Neřekl jsem, že to bylo od Seznamu PR pro Rajchla. Říkám, že Rajchl a PRO je kontrolovaná opozice (nejnovější události mi IMHO dávají za pravdu) a Seznam… Seznam je prostě Seznam, ten už nemůže ničím překvapit. Každopádně, když tvrdím, že je to divadlo, myslím to tak nějak celkově, ne přímo tento rozhovor.

 12. Dlouho dobu říkám, že ženy nepatří do politiky. Nepatří ani do moderování politických debat. Jsou totiž hysterické.
  Nemá to děti, tak si to vybíjí frustraci. Divím se, že jí pan Rajchl nepošle do háje a nejde domů. Ztráta času.
  Z těch pár minut mne začala bolet hlava. Hezký den všem!

 13. Nebudu se tady vyjadřovat vulgárně, i když tato psychicky nemocná satórie by si to opravdu zasloužila…jestli tohle ta osoba považuje za novinařinu, tak je s námi definitivně ámen…jediný, co mě tam celou dobu rozhovoru lítalo: dokolalý vzor tý nejagresivnější gestapačky v médiu…bože!!!
  Petr Bohuš absolutně dokonalý a výstižný komentář…to je panečku nebetyčný rozdíl v úrovni!

 14. Má smysl takovýmto sra..kometům dávat rozhovory? Toto se nedá poslouchat. Ta husa páchá novinářskou sebevraždu. Jen se tím zvyšuje moje alergie na logo Seznamu. Ukončím jakékoliv služby od této společnosti. A každému doporučuju tato média ignorovat. Nekoukat, neposlouchat a neklikat! K J. Rajchlovi jsem zatím stále ještě zdrženlivý (hodně politiků po volbách otočilo), ale u mě tímto získal další body. Bohužel si to ona ve své hlouposti a zaslepenosti ani neuvědomuje. Naprostá šílenost! Seznam je pro mě mrtvý.

 15. Konjukturální mediální špinka. Proslavená už od jejího rozhovoru s Láďou Vrábelem. Ten správně řekl, že ona potřebuje rozhovor spíše s někým úplně jiným, s nějakým psychiatrem. To je asi tak jediné, jak se na ní dá zdravě reagovat…

 16. Napadlo mě, jestli náhodou ta paní redaktorka není pod vlivem kovidové vakcíny, která jí vlezla do hlavy a nyní je psychicky nemocná. Chce to nervy to vydržet ty ukázky z toho pořadu. Má to rysy výslechu gestapa nebo STB .Často přemýšlím, do jaké divné doby se řítíme. Nestačím se divit, čím nás ještě dokáží překvapit. Nejhorší je na tom i to, že na Slovensku nebo i jiných zemích se progresivní novináři chovají podobně. To přece nebylo ani za minulého režimu. Nechce se mi ani na to myslet, jen pomyšlení mi navozuje nevolnost………….

 17. To už bylo na reakci zaseknutého gramofonu:

  Neskakejte mi do řeči, Neskakejte mi do řeči,
  Neskakejte mi do řeči,
  Neskakejte mi do řeči
  ….

 18. Chování redaktorky je na podnět pro Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, což je český orgán státní správy vykonávající státní dohled v oblasti rozhlasového a televizního vysílání! Pane Rajchl, jste právník, dejte něco dohromady! Jako chlap jste ji měl slušně a nekompromisně zkrotit, chovala se jako splašená herka. Pracuje zřejmě podle instrukcí, takže ze strany zaměstnavatele podla dobrý výkon. A tohle má český občan platit? Skutečně, jak vyjádřili přede mnou, povýšené chování arogantní manipulátorky, gestapačky, estébačky. Může si podat ruce s Černochovou, Pekarovou a je to skvělá trojka.

 19. p.Tvarůžková číslo DVĚ. Takové – omluva – blbky – nemá smysl ani poslouchat. Vyložená ztráta času. V rychlosti jsem si ” projel ” záznam a být p. Rajchlem – odcházím. Anebo – možná si ji vychutnával. Lišák jeden !

 20. Tak takovou štěknu jsem ještě nepotkal. Jede a jede, nepřipustí ucelenou větu k odpovědi na její nikoliv otázky, ale štěkavý monolog. Ano, jen taková vláda, kterou nyní máme, ji nechá působit. Hnus. Jen tři minuty a vypnul jsem to. Tohle mít doma, tak tam vydržím den po svatbě. Obdivuhodný výkon pana Rajchla. Po půl minutě bych ji poslal někam a odešel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deset + 18 =