Vyhledat na webu

17. listopad. České a slovenské otazníky

Jak to bylo? Co se děje dnes? Najdeme paralely?

Podělte se o Modrého jelena

11 komentářů: “17. listopad. České a slovenské otazníky”

 1. Byl to výborný dokument. Bohužel, obávám se, že moudrost našich bývalých politiků a premiéra Fica, který už také není nejmladší, se jen stěží přenese na další generace. Ty už drží pod palcem naše současná vládnoucí garnitura.

  • současnávlánoucígarnitura nebude věčná,zajímavébylo,jakdisidenti vyhrabali zrovna V.Havla,který se nezúčastnil protistátního pochodu.
   A nabízejí se další otázky.

 2. A tak šlápněme do vosího hnízda.Studenti?Traduje se,že bylipřevážně z filosofické fakulty.kdo se na ni dostal?

 3. Ano,tezko verit zpravodajci. Ale tech poznamek,nahod,dalsich naznaku,ze to bylo tak,jak rika,bylo postupne za ta leta mnohem vic. Neni to tak,ze by clovek slysel jednu nahravku a hned obratil o 180 stupnu. Mne bylo 14 let. Mela jsem kamaradku,ktera asi rok predtim emigrovala s rodici do SRN. Tenkrat mi v dopise popisovala,ze to,co se u nas deje,je jen smesne loutkove divadlo. Tehdy mi to bylo lito,protoze jsem samozrejme nic netusila. Nechapala jsem,jak to mohla napsat. Postupne to docvaklo. Neni to jen o vypovedi Zifcaka,nebo kdo to vlastne je.

 4. Moc pěkný rozbor, pane Bohuši. Tomu, co říká pan Zifčák, věřím. O tom, jak se převrat připravoval již od 80.tých let chtěl údajně vypovídat bývalý předseda SSM Vasil Mohorita, ale nebylo mu to umožněno.
  Určití členové komunistické strany totiž již chtěli podnikat na svém. Řízení jen státních podniků některým již nestačilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

patnáct − 3 =