Vyhledat na webu

Ivánek propaguje. Odborníci žádají urychlené prověření

Imunoložka Zuzana Krátká. O dopisu ministru Válkovi. O imunitě, dětech, odborné konferenci v Budapešti. Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? Petra Čtvrtníčka držel za ruku ministr Vlastimil Válek.

Podělte se o Modrého jelena

20 komentářů: “Ivánek propaguje. Odborníci žádají urychlené prověření”

 1. Jenže na základě těchto lží chodili ošetřovatelé mezi ohroženou skupinu lidí, bez testů, vesele roznášeli virus, za to by měl někdo sedět.

  • Stoprocentně se to dalo chytit v nemocnici. Nakažení bez teploty chodili normálně do práce, takže nakazili pacienty.

 2. Netušil jsem, že se z jedince, jakým Čtvrtníček bezesporu byl, stane takovej hajzl a propagátor proti zdravému rozumu.

 3. Dnes 11:04 Novinky.cz
  „Žene se sem vlna covidu a chřipky. Záleží na počasí, nicméně stoprocentně bude narůstat počet pozitivně testovaných, takže se bude zhoršovat situace. Kritické budou měsíce listopad, prosinec, leden. Teď je optimální čas se očkovat,“ vyzval Válek.

  Ministerstvo zdravotnictví před časem spustilo kampaň na podporu očkování proti covidu nazvanou „Očkujme se pro život beze strachu“. Za pondělí přibylo 1804 nově nakažených covidem, což je o zhruba šest stovek méně, než tomu bylo ve stejný den před týdnem. V souvislosti s očekávaným zhoršením epidemické situace Válek deklaroval, že díky vakcínám neplánuje i při nárůstech počtu nakažených předkládat vládě návrh na zavedení stavu pandemické pohotovosti či zavádět jakákoliv restriktivní opatření. Lidem však doporučil, aby se dobrovolně chránili a dodržovali hygienu.
  https://www.novinky.cz/clanek/domaci-valek-zene-se-k-nam-vlna-covidu-a-chripky-40412634#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_id=40412634&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • Tak jsem si po několika měsících, dnes 25.10.2022 opět ,,naladil” Český rozhlas-Radiožurnál a zjistil jsem, že se vlastně od roku 2020 a začátku ,,mRNA očkování“ nic nezměnilo.

   Pořád jen jedna propaganda jednoho názoru, očkování-chřipka, covid, nově přibylo pro mě info., že lze do každého ramene ruky z každého chemického roztoku jednu dávku. Stejní lidé v rolích propagátorů a slouhů farmaceutického kartelu a jen jediná ,,pravda“ Českého ministra zdravotnictví a zastánců vakcinačních roztoků-výrobků, které spousty z nás vůbec nechce a přesto je i násilím mnohdy dostane.

   Takže opět raději přeladím frekvenci, abych se tou propagandou ,,Českého” Radiožurnálu ,,nenakazil“ a nekazil si již tak pochmurné podzimní dny.

  • oficiální stanoviska je dobré porovnávat s odborníky, kteří se na věci dívají jinak, což ještě před Covidem bylo normální, přínosem, například SMIS

 4. Přežití nemoci i léčby je definováno jako přežití pěti let. Amyloidózy se rozvíjejí léta, alergie i autoimunity také. Takže Čtvrtníček potřebuje přání dobrého zdraví na roky dopředu.

 5. Manželka je lékařka, protože neočkovaná, je mezi kolegy i sestrami bílou vránou. Někteří se na ni dívali a ještě dívají skrz prsty.
  Každý měsíc jí domů chodí časopis ČLK. Já jsem si u říjnového čísla všiml, že je jeho velká část věnována zářijové Konferenci ČLK o nemoci covid-19. Na které vystoupili “odborníci a ministr Válek”.
  A vůbec nic se nezměnilo. I po tom všem, co se ukazuje a o čem se mluví i v Evropském parlamentu. Pro masochisty 🙂 uvádím odkaz:
  https://www.iniciativa-snih.cz/konference-ceske-lekarske-komory-o-nemoci-covid-19/.

 6. Patent na testy i vakcíny podala léta před covidem jistá firma , viděla jsem video ředitele patentového úřadu v USA…jméno už nevím…

 7. Pane Bohuši, sleduji Vás krátce, ale máte 100 bodů. Velmi by mne zajímalo, jak byste rozebral rozhovor na DVTV pana Janečka s p. Drtinovou před 2 dny. Zdraví a drží palce
  Eva Janíková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

patnáct − 2 =