Vyhledat na webu

Jindřich Rajchl. Redaktor ČT. Výměna názorů a to další

Náhodné setkání odhaluje, v čem žijeme. Z obou stran. Kdo má pravdu a kdo žije v iluzích?

Podělte se o Modrého jelena

16 komentářů: “Jindřich Rajchl. Redaktor ČT. Výměna názorů a to další”

 1. No, musí se uznat statečnost redaktora ČT, že připustil diskusi. Asi jej to bude stát minimálně prémie. Na druhou stranu, v poslední době, se musí připustit, že alespoň její regionální zpravodajství se dosti zlepšilo. Možná je to i tím, že probíhá konkursní řízení na generálního ředitele.
  Jen k ministrovi Jurečkovi. Byl zde vylíčen mezi negativními, co nám vládnou. Tady se jej musím zastat. Jemu je stydno říci, co současná vláda provádí, takže mu nezbývá než kejvat, což odporuje jeho vlastnímu přesvědčení, i když si to pochopitelně nepřizná.
  Takže, ze zoufalství, pokud by odešla jeho strana z vlády a PS, tak bych ty lidovce i volil, ačkoliv jsou mi proti chuti. To platí i pro Piráty, kteří tedy moc neškodí. Takže, kdo dříve odejde, má můj hlas. Co vy na to, ostatní?

  • Tak když už, tak Rajchla, ne? Ten se nás aspoň zastal za covidismu. Piráti hodili Ondřeje Dostála přes palubu a mafiánských praktik Jurečky už snad bylo dost!

   • Rajchl? Musí se uznat, konečně se našel někdo, kdo umí sjednocovat nespokojené davy. Ale. Ale, ještě nevíme, jak by chtěl tu škodu, co učinila a činí naše vláda, napravit.

    • Celkem dost už toho řekl, ale uznávám že to musí člověk hledat. Nám, kteří pamatujeme bolševika a byli jsme zvyklí poslouchat Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky to problém nečiní. A to jsme tehdy museli zasednout k přijímači v ten správný čas. Dnes je to navzdory mlčení ČT mnohem snadnější, protože informace na webech zůstávají. tak té výhody kterou nám nabízejí moderní technologie využijte a informujte se.

     • Moderní technologie? Asi ano, pokud tvorba některých webů není mazána a to dokonce i z příkazů současné vlády.
      Takže dávám na “Miloše” a zkoušel jsem čerpat ze dvou protichůdných proudů. A to z wikipedie”https://cs.wikipedia.org/wiki/Jind%C5%99ich_Rajchl” a z webu strany PRO. Co z toho může vyplývat? Nevěřit politikům?

  • Černoprdelníci byli vždy ” Kam vítr, tam plášť”. Nechápu, že ho obhajujete. A neškodí? Jenom okradl 2 mil. důchodců. Kdyby KDU ČSL chtěla neškodit, nezvedali by pracky pro ten hnus, co se hlasuje.

   • Jistě, lidovci to táhli úspěšně i za socialismu. Ale pokud se vrátí k rodinám a vystoupí z této vlády, budiž alespoň tolerováni.

 2. Novinář má jistě názor na věci. Leč neměl by jej veřejné pronášet. Má informovat, věčně a pravdivé, bez emocí. Nevnášet do debaty a do zpráv své názory a emoce. Nevyprávět příběh. Pouze informovat. A co dělají dnešní novináři? Pravý opak.

 3. Anna Nováková
  EU: Uvalení nových poplatků na vytápění, chlazení a ježdění zvýší všem občanům EU jejich životní náklady, a to je donutí, aby si koupili: elektromobily, elektrická tepelná čerpadla, a přestavěli svá obydlí! Takto drasticky včera Brusel zdůvodnil své rozhodnutí zpoplatnit bydlení, teplo a dopravu všem svým občanům! Pane Rajchl jak se to slučuje s demonstrací Česko proti bídě když vy podporujete EU???? Není to z vaší strany pokrytectví?????
  Já osobně Rajchla podezřívám že občany chce jen zneužít ve svůj prospěch! Už jen to že EU nám vyloženě škodí a NATO nás zatahuje do svých agresí přesto je Rajchl stále obhajuje a vystoupení nechce!

  • Tenhle komentář je v pořádku. Totiž, na adresu P. Bohuše chodí na 98% jen slova chvály. Oprávněně. Ale je i v pořádku, že se tu ozývají hlasy nesouhlasné, i když zde přímo ne na adresu P. Bohuše. A to je téže v pořádku, neb tu máme tu demokracii a svobodu slova.
   Teď jen k věci, abych jen nepoučoval. Pan Rajchl podporuje EU? A téže NATO? Tady bych potřeboval zveřejnit alespoň zdroj, to proto, abych mohl na tyto otázky odpovědět.

   • Prectete si politicky program strany PRO, tam zjistite, podporuji EU a NATO. Rajchl je nastrceny panak, rizena opozice, oni se snazi zopakovat habaduru s “predanim moci” stejne jako v 89.roce. Kouknete se na video Pavla Zitka, kde to pekne rozebira.

 4. Pane Bohuši, děkuji, pane Rajchle děkuji a pane redaktore, též děkuji. Svítá z toho malá jiskřička naděje, že nějaká diskuse nastane.

 5. Pane Bohuši předvedl jste velmi brilantní a vtipný průběžný komentář. Už dlouho jsem neviděla tak trefnou glosu. Poklona.

 6. Investigativci vymřeli. Toto nejsou novináři ani redaktoři, ale poslušní překladatelé z Reuters, bez názoru a bez charizma. A podle toho taky dopadnou. Nahradí je roboti. Co taky jiného s nimi?

 7. Když to tady čtu, tak je mi jasné, proč tolik lidí chodí na dnešní demonstrace. Jsme národ značného procenta primitivů, co nemají o dění ve světe vůbec a ni páru. Jediné co znají, je něco z pochybných internetových webů. Mám rád slunce a dnes je zamračeno. Může za to Fiala, EU a NATO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − čtyři =